Blended Intensive Program

25. 11. 2024, 8:00 - 29. 11. 2024, 14:00
 Bielsko-Biala (Polsko)
Rádi bychom vám nabídli skvělou možnost zúčastnit se na konci listopadu pětidenního mezinárodního programu na téma Communication and education Development using EdTech tools.

V rámci projektu Academy4Business bychom vám rádi nabídli skvělou možnost zúčastnit se na konci listopadu pětidenního mezinárodního programu na téma Communication and education Development using EdTech tools.

Blended Intensive Program (BIP) se uskuteční v termínu 25. - 29. 11. 2024 na univerzitě v Bielsko-Biala v Polsku. Součástí programu budou zajímavé workshopy na témata jako AI, umělá inteligence v EdTech oblasti, ale také praktické cvičení a workshopy k vylepšení vašich dovedností v oblasti podnikání a technologií.

Co získáte?

Za účast na 6 on-line setkáních (MS Teams) a absolvování fyzického setkání v Polsku (25. - 29. 11.) získáte 3 ECT.

- Poznáte další studenty z Estonska, Polska, Španělska a dalších zemí
- Vylepšíte si svou angličtinu
- Veškeré náklady (ubytování, jídlo, cesta) jsou hrazeny v rámci programu Erasmus+

Místo konání: Campus of the University of Bielsko-Biala, 2 Willowa Str.
Termín: 25. - 29. 11. 2024

Předběžný program setkání a více informací naleznete v příloze.

Jak vypadaly předchozí výměny, s programem Academy4Business? Můžete se podívat na zprávu ze zimní školy ve Španelsku zde nebo video z letní školy v Estonsku zde.

Jak se přihlásit?

Do 31. října na e-mail: barbora.dvorakova@vsb.cz

V přihlášce uveďte:
Vaše jméno, e-mail, telefon, obor a fakultu

Vloženo: 21. 10. 2024
Kategorie:  Chystané akce